Футон Бонато НАДИВАНЧИК К

Bonato (смотреть все товары)

1 961 грн.
в т.ч. НДС

Купить в рассрочку

Термін виготовлення: від 4 до 7 днів з моменту отримання завдатку
Висота матраца на диван: 6-6,5 см
Обшивка: Тканина жакард
Наповнювач: Пінополіуретан-Кокос-Пінополіуретан

Подробнее

  • БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА по Киеву при заказе от 6000 грн.

  • Стоимость доставки по Киевской обл. - 15 грн/км

  • БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА по Украине при заказе от 10000 грн.*

  • Описание
  • Характеристики
  • Отзывы Отзывы (0)

Матрац на диван Надиванчик К служить чудовим захистом вашого хребта від нерівностей просівшого від старості дивана чи матраца, знімає відчуття натиску пружин на вашу спину та запобігає відчуттю стиків частин дивана. В основі цієї моделі лежить неткане полотно з кокосової койри висотою 1 см, а з обох боків від нього пінополіуретан високої щільності по 2,5 см. Кокос додає Надиванчику К пружності та жорсткості, а пінополіуретан забезпечує комфорт, згладжує нерівності дивана та чудово підтримує хребет людини під час сну. На вимогу клієнта послідовність цих наповнювачів може бути змінена. Матрацний чохол Надиванчика К виготовлений із тканини жакард, яка добре тягнеться, не мнеться та досить практична у повсякденному користуванні. Ще однією перевагою жакардового наматрацника є те, що він робиться на замку, тобто при необхідності його можна зняти та попрати.

Надиванчик К важить не багато та має невеликий об'єм, тому рекомендуємо його перевертати якомога частіше і не лише на протилежну сторону, але й за годинниковою стрілкою. При натисканні на нього наприклад ліктем, ви будете більше провалюватися в середину, проте при лежанні на ньому усім тілом, ваша вага буде рівномірно розподілена по всій площині, що створить відчуття зручності та комфорту. Конструкція цієї моделі не передбачає, що вона буде складатися та скручуватися, адже в місцях згину можуть виникнути нерівності, які створюватимуть відчуття дискомфорту. Кокос, це такий наповнювач, який під час скручування може поламатися в місцях згину, тому просимо бути з ним обережні. Надиванчик К все ж можна скрутити, але в рулон з великим діаметром, і чим більший діаметр, тим краще це для матраца.

Якщо ваш диван чи матрац просіли досить сильно, то тонкий матрац на диван вам не допоможе, адже з часом він прийме форму нерівності, яка буде під ним. Зважте, що Надиванчик К не є повноцінним матрацом і аж ніяк не зможе замінити його. Ми класифікуємо Надиванчик К, як наматрацник, тому й рекомендуємо своїм клієнтам купувати нові матраци, але якщо вже немає іншої можливості, лише тоді пропонуємо купити матрац на диван.

Жесткость матрасасредней жесткости
Тип матраса матрасы для диванов
НаполнительФирменная пена, Кокосовая койра

Похожие товары